KREDYT DLA ROLNIKÓW

kredyt dla rolników Royal FinanseNowoczesny Kredyt dla Rolników

Jeszcze do niedawna uzyskanie przez Rolnika jakiejkolwiek pomocy finansowej na rozwinięcie swojej rolniczej działalności było praktycznie niemożliwe. Aktualnie jednak coraz większa liczba banków i instytucji finansowych posiada w swojej produkty skierowane dla rolników.

Jeśli zatem pragną Państwo unowocześnić swoje gospodarstwo i potrzebują środków na zakup maszyn i urządzeń rolniczych to warto zapoznać się z kredytem dla Rolników uzyskanym za pośrednictwem Royal Finanse. Czym jest Kredyt dla Rolników? Najprościej mówiąc jest to doskonała możliwość dofinansowania zewnętrznego swojego przedsiębiorstwa rolnego. Nasza dedykowana dla Rolnika oferta przewiduje możliwość zaciągnięcia specjalnego kredytu pod dopłaty. Propozycja ta jest skierowana do Rolników, którzy otrzymują dopłaty rolnicze z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nasza oferta przewiduje:

  • Kredyt ze spłatą jednorazową
  • Kredyty ratalne nawet do 120 miesięcy
  • Spłata dopiero po otrzymaniu dopłaty z ARiMR
  • Kwota pożyczki nawet 75% wartości dopłat z ARiMR
  • Możliwość otrzymanie kredytu na podstawie faktur za ostatnie 12-m-cy lub na podstawie hektara przeliczeniowego
  • Niskie oprocentowanie pożyczki
  • Dopasowana rata

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem kredytu dla Rolników zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym doradcą kredytowym pod numerem 669-203-677 lub przesłania zapytania ofertowego poprzez formularz kontaktowy.

Zapytaj o Kredyt dla Rolników


Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu KC. Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta oraz jest uzależniona od sytuacji ekonomiczno-finansowej i majątkowej.