KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy i jego zalety

KREDYT GOTÓWKOWY ROYAL FINANSE to najszybsza droga do uzyskania potrzebnych środków na sfinansowanie bieżących potrzeb. Pożyczka gotówkowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób odpowiedzialnych, którym przytrafiły się przejściowe kłopoty finansowe. Kredyt gotówkowy będzie również najlepszym wyborem w sytuacji gdy pojawiły nam się nieprzewidziane wydatki i szybko potrzebujemy dodatkowej gotówki. Podstawową zaletą kredytu gotówkowego jest szybki proces kredytowy. Proces kredytowy trwa bowiem najczęściej tylko kilka godzin i cechuje go bardzo mała ilość wymaganych dokumentów do przedstawienia. Główną zaletą kredytów gotówkowych jest możliwość przeznaczenia otrzymanej gotówki na dowolny cel.

Najtańszy kredyt gotówkowy znajdziesz w Royal Finanse

NASZA OFERTA pozwala zaproponować atrakcyjne warunki pożyczki dobierając ofertę odpowiadającą potrzebom i możliwościom każdego Klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma Bankami oraz najlepszymi Instytucjami Finansowymi na rynku jesteśmy w stanie przedstawić bogatą i konkurencyjną ofertę dla osób oraz firm mających problem z uzyskaniem kredytu. Potrzebujesz pieniędzy? Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi:

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty konsolidacyjne na najkorzystniejszych warunkach – jeden kredyt, niższa rata. Oprocentowanie od 4,9%, negocjujemy warunki kredytowe
  • Akceptujemy wszystkie formy zatrudnienia
  • Kredyty hipoteczne
  • Finansowanie dla firm
  • Kredyty na spłatę zajęć komorniczych, windykacji z zabezpieczeniem
  • Oferta pożyczek bez BIK, BIG, KRD, BR
  • Długi okres kredytowania
  • Indywidualne podejście do Klienta
  • Szybka decyzja kredytowa

Tylko w Royal Finanse czeka na Państwa najtańszy kredyt gotówkowy i minimum formalności. Brak zabezpieczeń, możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel i szybka decyzja kredytowa – to najważniejsze cechy tego produktu.

Nie zwlekaj! Powierz nam swoje finanse. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze najlepszego kredytu gotówkowego.

Za sprawą współpracy z wieloma bankami i instytucjami posiadamy bogatą ofertę produktów finansowych co skutkuje wysoką przyznawalnością.

Wypełniając formularz kontaktowy prosimy o podanie numeru telefonu co przyspieszy i ułatwi nam kontakt z Państwem.

Umów się na spotkanie z doradcą


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. z późn. zm. wynosi dla reprezentatywnego przykładu 12,15% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 01.08.2015 r., całkowita kwota kredytu 24 696 zł, okres kredytowania 49 mies., spłacany w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w kwocie 577 zł do 01. dnia każdego miesiąca, oprocentowanie zmienne 6,66% w stosunku rocznym, prowizja 9% od udzielonej kwoty kredytu. Całkowity koszt kredytu dla powyższego reprezentatywnego przykładu wynosi 5 801 zł, w tym: odsetki 3 578 zł, prowizja 2 223 zł. Całkowita kwota do zapłaty 30 497 zł

Zmiana oprocentowania udzielonego kredytu (pożyczki) wpływa na koszt obsługi udzielonego kredytu (pożyczki) oraz na wysokość rat kredytowych (pożyczki).

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu KC.

Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta oraz jest uzależniona od sytuacji ekonomiczno-finansowej i majątkowej.