KREDYT HIPOTECZNY

Najlepszy kredyt hipoteczny – tylko z ROYAL FINANSE

Spełnij swoje marzenie o własnych czterech ścianach

Kupienie domu czy mieszkania to zawsze ważna decyzja. Właściwie dobrany przez naszego specjalistę kredyt hipoteczny z niskim oprocentowanie pozwoli Ci spełnić marzenie o własnych czterech ścianach.

W Naszej ofercie posiadamy kredyty:

  • bez ograniczeń wiekowych
  • dla osób bez historii w BIK

Sam wybierasz walutę w której chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny np. PLN, CHF, EUR, USD czy GBP.

Na co można wykorzystać zaciągnięty kredyt hipoteczny?

Za pieniądze uzyskane na podstawie kredytu hipotecznego można dokonać zakupu mieszkania, domu czy działki budowlanej a także przeznaczyć te środki na remont czy budowę domu. To Państwo decydują na co ma być przeznaczony kredyt hipoteczny. Ile może wynosić kredyt hipoteczny? Wysokość kwoty kredytu zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz wartości zabezpieczenia.

Jak można udokumentować swoje dochody na potrzeby kredytu hipotecznego?

Z racji tego, że współpracujemy z wieloma Bankami i Instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo szeroką ofertę kredytów hipotecznych, uwzględniającą możliwość wykazania uzyskiwanych przez siebie dochodów na podstawie różnorodnych dokumentów. Nasza oferta przewiduje kredyty hipoteczne zarówno dla emerytów i rencistów, osób zatrudnionych na umowę o pracę na czas nieokreślony czy określony ale także na podstawie innych form zatrudnienia, takich jak: umowa zlecenie czy własna działalność gospodarcza. Dla wolnych zawodów kredyt hipoteczny może zostać udzielony na oświadczenie.

Zapewniamy pełne wsparcie w formalnościach. Umów się na spotkanie

Zapewniamy pełne wsparcie przy formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Wybierz czas i miejsce spotkania. Nasz doradca przyjedzie, odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz wykona symulację kredytową. Na jej podstawie ustali jakie dokumenty będą niezbędne do złożenia wniosku kredytowego oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji. Masz pytania? Zadzwoń pod numer 669-203-677 lub napisz do nas.

Umów się na spotkanie z doradcą


Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu KC. Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta oraz jest uzależniona od sytuacji ekonomiczno-finansowej i majątkowej.